Vot selle kodulehe mõte tuli mu oma laste pealt!  Juhtus nii:

Selleks, et väikevenna saaks vaikselt öötudule jääda, läksid Alice ja Cristofer ülemisele korrusele oma tubadesse vaikselt mängima.  Kui Alice tuli alla tugevalt roheliste vildikaga vävitud huultega (ja huulte ümbrusega) võttis see ahastama. Sai veel kord seletatud, et ihu peale ei tohi joonistada (ta on varem ka kätele maalinud). Laps tõotas tubli olla ja läks üles tagasi.

Poole tunni möödudes tulid nad koos vaikselt alla üksteist ees lükates (mine sina!) ja otsustasid siis: lähme koos! Selline käitumine ei tähendanud head. Otse loomulikult olid neil käed, näod ja kaelad mõlemal täis joonistatud, selliseid 4-5cm suuruseid riste. Otseloomulikult sai emme kurjaks. Cristofer väitis, et nemad niisama tegid. Nad pesid end (ja läksid seejures surnukahvatu-roheliseks :)). Siis teatas Alice, et nemad tegid end Ämblikmeesteks. See pani muigama :)

Kuna nad pidid kokkuleppe kohaselt seejärel tuttu minema tegin ma veel avastuse: neil olid ristid ka kõhu ja selja peal, talla all ja tagumiku peal. See viimane ajas mu südamest naerma. Naersin nii, et pisarad silmas - pisikesed ämblikmehed, rohelised ristid pepu peal. Laste  fantaasia on piiritu!

Ps! Enne seda päeval pesid nad hambaid ja määrisid köögis ruutmeetrise lapi põrandat paksult hambapastaga!

Selle peale tuleb ju mõte, et minu lapsed teevad kõige rohkem krutskeid. Aga milliseid tegusid teevad lapsed teistes peredes?! Vot see oleks ju huvitav teada!